www.cvonline.hu

Operátor Esztergom S

  • A hirdetés 22 napja lejárt

Dolgozzon Ön is Magyarország egyik legismertebb autóipari vállalatánál

GYÁRTÓSORI OPERÁTOR MUNKAKÖRBEN

Esztergomban!

A leendő munkatárs feladatai:

  • Félkész- és késztermékek előállítása
  • Termelés folyamatosságának biztosítása
  • Rábízott gépek, berendezések ápolása, rend és tisztaság fenntartása

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Jó kézügyesség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Több műszakos, folyamatos munkarend vállalása
  • Rugalmasság
  • Állómunka vállalása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Műszakpótlék
  • Jelenléti és túlóra bónusz
  • Tiszta munka környezet
  • Változatos feladatok
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • A munkába járás ingyenes céges buszjárattal biztosított
  • A távolabbról érkezőknek ingyenes, jó minőségű szálláslehetőség, és havonta egyszeri hazautazás 86%-os visszatérítése biztosított

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban az INGYENESEN hívható 0680/296829-es telefonszámon érdeklődhet.