www.cvonline.hu

Operátor Esztergom

  • A hirdetés 23 napja lejárt

Váltani szeretne? Van gyártásban szerzett tapasztalata? Precíz, pontos, és megbízható munkavégzés jellemzi?

GYÁRTÓSORI OPERÁTOR és TARGONCAVEZETŐ munkakör.
AZ Esztergomi Suzuki partnercégünk részére munkatársakat keresünk azonnali kezdéssel, betanított munkára.

A munkába járás ingyenes céges buszjárattal biztosított!

A leendő munkatárs feladatai:

  • Félkész és kész termékek előállítása
  • Termelés folyamatosságának biztosítása
  • Rábízott gépek, berendezések ápolása, rend és tisztaság fenntartása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria már az első teljes hónaptól
  • Tiszta munka környezet
  • Változatos feladatok
  • Folyamatos és alap műszakpótlék
  • Hiányzás mentességi és túlóra bónusz
  • Havonta egyszeri hazautazás 86%-os visszatérítése,

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Jó kézügyesség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Több műszakos, folyamatos munkarend vállalása
  • Rugalmasság
  • Állómunka vállalása

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 358 02 84-as telefonszámon érdeklődhet.