www.cvonline.hu

Operátor Esztergom

Partnercégünk részére keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba kiemelt bérezéssel:

Operátor

Leendő munkatárs feladatai:

  • Félkész és kész termékek előállítása
  • Termelés folyamatosságának biztosítása
  • Rábízott gépek, berendezések ápolása, rend és tisztaság fenntartása

Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Előny: gyártásban szerzett tapasztalat

Amit mi nyújtunk:

  • Kiemelkedő operátori bérezés
  • 13. havi bér
  • Jó minőségű (egészség-centrikus kantin), ingyenes étkezési lehetőség
  • Multinacionális környezet, stabil munkahely
  • Szállás biztosítása
  • Ingyenes buszjárat a környező településekről
  • Cafeteria, Üdülési támogatás

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Esztergom
  • Műszakrend: kettő műszak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 344 9448-as telefonszámon érdeklődhet.