www.cvonline.hu

Operátor és minőségellenőr_Sárvár

  • A hirdetés 632 napja lejárt

Hajlandó lenne akár költözni is egy stabil, jól fizető munkahely miatt? Szeretne párjával vagy barátaival együtt dolgozni? Íme, egy jó lehetőség!

Különböző operátori munkákra keresünk partnercégeinkhez munkavállalókat! Az ország minden pontjáról várjuk a jelentkezéseket, a szállás mindenki számára biztosított és 100%-ig ingyenes!

Az alábbi pozícióba keresünk új munkatársakat:

Operátor és minőségellenőr

Főbb feladatok, munkák:

  • Könnyű fizikai munka
  • Elektronikai termékek gyártásában és szervizelésében való részvétel
  • Gépkezelés
  • Anyagmozgatás
  • Vizuális ellenőrzés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Nagyon jó kézügyesség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Több műszakos, folyamatos munkarend vállalása
  • Rugalmasság
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Béren kívüli juttatások (cafeteria, bónusz)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • 100%-os szállás térítés
  • Munkába járás: szerződéses járatokkal
  • Stabil hátterű vállalat, biztos juttatások

Munkavégzés helye: Sárvár

Megváltozott munkaképességűek és pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám:5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH 72575/2014

Helyek Vas
Kategória Gyártás / Termelés