www.cvonline.hu

Operátor és Karbantartó munkatárs

  • A hirdetés 1140 napja lejárt

Munkáltató:

Székesfehérvári partnercégünk megbízásából Szállásoltatással munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

A leendő munkatárs feladatai:
  • A termékek gyártásában való aktív részvétel
  • Gyártás során használt gépek szakszerű kezelése, működtetésük biztosítása és felügyelete
  • Legyártott termékek ellenőrzése, csomagolása
  • Kész termékek szállításra való előkészítése
  • Termelésvezető utasításainak ellátása
  • Gyártási terület rendjének biztosítása
Jelentkezővel szembeni elvárásaink:
  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Monotóniatűrő-képesség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása
Előny:
  • Középfokú, műszaki végzettség
  • Gyártásban, terelésben szerzett tapasztalat

Ingyenes szállást és céges busszal való munkába járást biztosítunk

Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Szükséges:

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak várjuk jelentkezését, önéletrajza elküldésével az alábbi e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014
Helyek Fejér
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő