www.cvonline.hu

Operátor diákmunka

Hozzáadva: 2017.05.26.
Hirdetés azonosító: 1099228

Miskolci partnercégünkhöz keresünk összeszerelő operátori pozícióba diákokat azonnali munkakezdéssel
Feladatok:

  • Összeszereli a gyártósori elemeket és késztermékeket,
  • Felelős a termékek gyártásközi- és végellenőrzéséért

Elvárások:
  • Aktív nappali tagozatos jogviszony
  • Megbízhatóság
  • Pontos, precíz munkavégzés

Juttatások:
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Műszakpótlék

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

  • Ha felkeltettük érdeklődésed, várjuk, fényképes önéletrajzod

Munkavégzés helye:
  • Miskolc