www.cvonline.hu

Operátor (Debrecen) (INTS/12/10)

  • A hirdetés 342 napja lejárt

Debreceni gyártó partnerünk részére keresünk munkatársakat Betanított munkára az alábbi feltételekkel:

 Feladatok:

 • Különféle anyagok, félkész- és késztermékek pakolása, előkészítése csomagolásra és szállításra

• Munkavégzéshez szükséges gépek kezelése és felügyelete

• Megmunkált és termelt egységek mennyiségi és minőségi előírásoknak megfelelően történő rendezése

• Munkaterület tisztaságának a megőrzése

• Termelési határidők betartása

 Elvárások:

• Hasonló, gyártó területen szerzett tapasztalat

• Min. általános iskolai végzettség

• 2 műszak vállalása (6:00 – 14:00 és 14:00 – 22:00)

Amit kínálunk:

• Cafeteria

• Azonnali munkakezdés

• Bejárás támogatása (céges busz)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információkkal rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát e-mailben.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Magyar