www.cvonline.hu

Operátor (Debrecen) - INTS/12/10

  • A hirdetés 634 napja lejárt

Debreceni partnerünk részére keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Operátor (Debrecen)

Feladatok:

  • Különféle anyagok, félkész- és késztermékek pakolása, előkészítése csomagolásra és szállításra.
  • Munkavégzéshez szükséges gépek kezelése és felügyelete.
  • Megmunkált és termelt egységek mennyiségi és minőségi előírásoknak megfelelően történő rendezése.
  • Munkaterület tisztaságának a megőrzése.
  • Termelési határidők betartása.

Elvárások:

  • Hasonló, gyártó területen szerzett tapasztalat
  • Min. általános iskolai végzettség
  • 2 műszak vállalása (6:00 – 14:00 és 14:00 – 22:00)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információkkal rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Helyek Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő