www.cvonline.hu

Operátor / CNC operátor

  • A hirdetés 810 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Fémipari megmunkálás,

  • Betanított gépkezelés,

  • Kézi anyagmozgatás a termelési területen belül,

  • Kapcsolódó dokumentációk kezelése,

  • Egyes területeken nehéz fizikai munka is előfordulhat.

Elvárások:

  • Legalább 8 általános iskolai végzettség,

  • Többműszakos, akár folyamatos munkarend vállalása,

  • Álló munka vállalása,

  • Monotónia tűrése,

  • Büntetlen előélet.

Amit ajánlunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség,

  • Kiemelten magas bérezés,

  • Béren kívüli juttatási elemek,

  • Szálláslehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Oroszlány.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát az „Operátor Oroszlány” megnevezéssel küldje a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy hívja a
+36 22 / 510 230-as telefonszámot.

Helyek Komárom-Esztergom
Baranya
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő