www.cvonline.hu

Operátor-Cegléd

Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 996174

Partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:
Feladatok:

  • Termelési tervben meghatározott számú félvezető eszköz gyártása és dokumentálása;
  • mechanikai és elektronikai szerelések elvégzése automata/félautomata termelési berendezések kezelésével;
  • tesztelés, mérés és minőség-ellenőrzés.

Elvárások:
  • Legalább 8 általános végzettség;
  • Microsoft Office programok alapszintű kezelése (Word, Excel);
  • többműszakos munkarend vállalása;
  • felelősségteljes munkavégzés, precizitás, pontosság és monotónia tűrés; tanulási hajlandóság;

Juttatások:
  • Versenyképs alapbér
  • Hosszú tavú lehetőség
  • Magas bónusz rendszer
  • Emelt műszakpótlékok
  • Cafetéria támogatás
  • Ingyenes céges busz (Albertirsa, Nagykőrös, Szolnok irányából)

Előnyök:
  • hasonló területen szerzett tapasztalat;

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, a pozíció pontos megnevezésével, a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Munkavégzés helye:
  • Cegléd

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Pest