www.cvonline.hu

Operátor-Cegléd

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 965873

Partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • Termelési tervben meghatározott számú félvezető eszköz gyártása és dokumentálása;
  • mechanikai és elektronikai szerelések elvégzése automata/félautomata termelési berendezések kezelésével;
  • tesztelés, mérés és minőség-ellenőrzés
Elvárások:
  • Legalább 8 általános végzettség;
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • Microsoft Office programok alapszintű kezelése (Word, Excel);
  • többműszakos munkarend vállalása;
  • felelősségteljes munkavégzés, precizitás, pontosság és monotónia tűrés; tanulási hajlandóság;
Amit kínálunk:
  • Amit leendő munkáltatója kínál:
  • Könnyű fizikai munka
  • Kihívásokkal teli munkakör, fejlődési lehetőség,
  • egy multinacionális vállalat kompenzációs csomagja (minőségi bónusz, cafeteria)
  • Hosszú tavú lehetőség.
  • Amit a Prohumán nyújt Önnek:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk.
Munkavégzés helye:
  • Cegléd
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • 3 műszakos munkarend
  • Munkavégzés helye: Cegléd
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, a pozíció pontos megnevezésével, a következő e-mail címre:
E-mail cím megjelenítése

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Cegléd