www.cvonline.hu

Operátor Budapest

  • A hirdetés 59 napja lejárt

OPERÁTOR MUNKA ÚJPESTEN!

Hosszú távú munkalehetőség, teljes bejelentéssel!

Pályakezdők, nyugdíjasok, megváltozott munka képességűek jelentkezését is várjuk!

Szívesen dolgozna együtt családtagjaival, ismerőseivel?

Mi megjutalmazzuk ezért!

Ajánljon nekünk munkatársakat és 60.000ft-os vásárlási utalványt adunk Önnek ajánlói programunk keretein belül!

Leendő munkatárs feladatai:

  • Félkész- és késztermékek előállítása
  • Előkészítése, összeszerelése, minősítése, csomagolása
  • Elakadás, selejt és géphiba esetén a gépkezelő vagy műszakvezető értesítése

Elvárások:

  • Általános iskolai végzettség
  • Gyártásban szerzett tapasztalat előny

Amit mi nyújtunk:

  • Szabadon választható béren kívüli juttatások
  • 40 % - 50 % -os műszakpótlék
  • Mávra, Volánra, egyéb elővárosi járatra 86 %-os utazási költség támogatás
  • Ingyenes egészségügyi szűrések
  • Dolgozói kedvezmények

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest IV. kerület
  • Műszakrend: több műszak
  • Munkakezdés előtti személyes körbevezetés a gyárban

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +06 20 211 33 13-as telefonszámon érdeklődhet.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014