www.cvonline.hu

Operátor Budapest

  • Az álláshirdetés 64 napja lett aktiválva

Dolgozzon Ön is a világ egyik legnagyobb multinacionális vállalatánál

OPERÁTOR MUNKAKÖRBEN ÚJPESTEN!

Hosszú távú munkalehetőség, teljes bejelentéssel!

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Leendő munkatárs feladatai:

  • Félkész- és késztermékek előállítása
  • Előkészítés, összeszerelés, minősítés, csomagolás
  • Elakadás, selejt és géphiba esetén a gépkezelő vagy műszakvezető értesítése

Elvárások:

  • Általános iskolai végzettség
  • Gyártásban szerzett tapasztalat előny

Amit mi nyújtunk:

  • Szabadon választható béren kívüli juttatások
  • 40 % - 50 % -os műszakpótlék
  • Mávra, Volánra, egyéb elővárosi járatra 86 %-os utazási költség támogatás
  • Ingyenes egészségügyi szűrések
  • Dolgozói kedvezmények

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest IV. kerület
  • Műszakrend: több műszak
  • Munkakezdés előtti személyes körbevezetés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +06 20 211 33 13-as telefonszámon érdeklődhet.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014