www.cvonline.hu

Operátor (BUD34)

  • A hirdetés 609 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba:

 Operátor

(BUD34)

Leendő munkatárs feladatai:

  • Kapcsolók kézi és gép csomagolása
  • Csomagológép kezelése
  • Késztermékek címkével való ellátása
  • Munkaterület tisztán tartása

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Jó kézügyesség, jó látás
  • Terhelhetőség és jó állóképesség
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest, X. kerület
  • Munkarend: több műszak

Megváltozott munkaképességűek és pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a megadott e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20/227-4144 telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő