www.cvonline.hu

Operátor - Bőrvarró (f/n)

  • A hirdetés 539 napja lejárt

Miskolci csapatunkba az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat

Feladatok:

  • Bőr termékek előkészítése, varrása munkautasítás alapján,
  • gyártósori elemek összeszerelése,
  • gyártósori gépek kezelése,
  • javítási javaslatok tétele.

Elvárások:

  • Varró végzettség, vagy középfokú végzettség és varrás / bőrvarrás területén szerzett minimum 3 éves tapasztalat.
  • kiváló látás, jó kézügyesség
  • a színek érzékelésének és megkülönböztetésének képessége,
  • külföldi betanulás vállalása.

Előnyt jelent:

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • érettségi vizsga,
  • autóipari tapasztalat,
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • angol és/vagy német nyelv ismerete.

Kérem önéletrajzát motivációs levél kiséretében juttassa el Maton Gabriella HR Specialistánk részére, aki bármilyen kérdés esetén rendelkezésre áll.

Takata Safety Systems Hungary Kft. Takata út 1.
3515 Miskolc (Hungary)

http://Link megjelenítése ● Link megjelenítése

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Heves
Hajdú-Bihar
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő