www.cvonline.hu

Operátor, betanított munka

Régió:

Veszprém
Veszprém

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 933282
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal veszprémi partnerünk számára keresünk munkavállalót az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • gyártósori betanított munka
  • késztermék leszedése a gyártósorról, dobozolás

Elvárások:

  • több műszakos munkarend vállalása
  • minimum 8 általános iskolai végzettség
  • precíz, pontos munkavégzés

Előnyt jelent:

  • operátori munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk.
  • A tanulmányok mellett (nappali, esti, levelező, évhalasztó, passzív féléves) munkát keresőket iskolai elfoglaltságokhoz szabott munkaidőbeosztással tudjuk foglalkoztatni.

Munkába állás 2015.05.04-től folyamatos, a felvétel és a pályázatok feldolgozása ebben az időintervallumban folyamatosan zajlik a létszámkeret betöltéséig.