www.cvonline.hu

Operátor Aszód

  • A hirdetés 253 napja lejárt

Ablaküvegek gyártásával foglalkozó cégünk számára keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba kiemelt bérezéssel:

Operátor

Leendő munkatárs feladatai:

  • összeszerelési feladok elvégzése
  • Termelés folyamatosságának biztosítása,
  • Rábízott gépek, berendezések ápolása, rend és tisztaság fenntartása.

Elvárások:

  • alapfokú iskolai végzettség
  • gyártásban szerzett tapasztalat

Amit mi nyújtunk:

  • Kiemelkedő operátori bérezés
  • Kényelmes munkakörnyezet és modern munkakörülmények
  • Multinacionális környezet, stabil munkahely
  • Fejlődési lehetőség

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Aszód
  • Műszakrend: Három műszak
  • Céges buszjárat: Verseg, Kartal, Aszód, Kisköre, Tiszanána, Komló, Tenk, Erdőtelek, Hatvan, Vanyarc, Bercel, Galgaguta, Acsa, Püspökhatvan, Galgagyörk, Váckisújfalu, Galgamácsa, Iklad, Domony, Vácszentlászló, Zsámbok, Tura, Galgahévíz, Hévízgyörk, Bag, Cserhátsurány, Monora, Hugyag irányából

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban hétköznapokon 17:00 óráig a 0620/254-8411-es telefonszámon érdeklődhet.