www.cvonline.hu

Operátor ASZ04

  • A hirdetés 71 napja lejárt

Feladatok

  • A jóváhagyott szabványos folyamatok üzemeltetése a biztonsági, minőségi és technológiai előírásoknak megfelelően;

  • Termelő gépek kiszolgálása munkautasítások alapján;

  • Termék minőségének biztosítása a gyártás közben, minőség-ellenőrzés;

  • Működési probléma esetén azonnali jelzés a Segítségnyújtási láncon keresztül.

Elvárások

  • Legalább általános iskolai végzettség;

  • 12 órás folyamatos munkarend vagy, 3 műszakos munkarend vállalása;

  • A felvételi eljáráson történő megfelelés;

  • Egészségügyi alkalmasság;

  • Erkölcsi bizonyítvány, melyet a vállalat intéz.

Előny

  • Targoncavezetői engedély;

  • Emelő-/könnyű-/nehézgépkezelő OKJ.

Helyek Fejér
Kategória Egyéb