www.cvonline.hu

OPERÁTOR, ANYAGELŐKÉSZÍTŐ, MINŐSÉGBIZTOSÍTÓ

  • A hirdetés 530 napja lejárt

Robust Plastics Hungary Kft (9027 Győr, Csókás u.5.) az osztrák Robust Plastics GmbH Magyarországon 22 éve műanyag, főként autóipari termékek fröccsöntésével foglalkozó leányvállalata, folyamatos bővülés miatt új munkatársakat keres

 munkakörökbe

 12 órás folyamatos műszakrendbe.

Előny: hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amit nyújtunk:

  • biztos jövedelem,
  • béren kívüli juttatások,
  • hosszú távú munkalehetőség.

Kapcsolat:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő