www.cvonline.hu

Operátor (akár azonnali munkakezdéssel)

  • Company_icon HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.
  • Location_icon Páty
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 4 napon belül lejár

Műanyag autóalkatrészek gyártásával foglalkozó partnerünk részére keresünk OPERÁTOR munkatársakat könnyű fizikai munkára, 3 műszakos munkarendbe.
Akár azonnali munkakezdéssel!
Feladatok
fröccsöntő gépek kiszolgálása
műanyag alkatrészek dobozolása, válogatása
vizuális ellenőrzés
Általános elvárások
min. alapfokú végzettség (8 általános)
gyártásban és/vagy minőségellenőrzésben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel
3 műszakos (hétköznapi) munkavégzés vállalása
alapfokú matematikai ismeretek és monotonitás-tűrés
precíz, alapos munkavégzés
Amit ajánlunk:
akár azonnali munkakezdés
hosszú távú, stabil munkalehetőség
fejlődési lehetőség
tiszta, rendezett munkakörnyezet
versenyképes bérezés
céges buszjárat (Tatabányáról, Bicskéről stb.)
budapesti lakosok esetén utazás támogatása
Pályakezdők és budapesti lakosok jelentkezését is várjuk!
Munkavégzés helye: 2071 Páty, M1 Üzleti Park, M1-es 22-es km-nél

Helyek Páty
Kategória Gyártás / Termelés