www.cvonline.hu

Operátor - Ajka

  • Az álláshirdetés ma lejár

Autóipari alkatrészek gyártásával foglalkozó partnerünkhöz keresünk munkatársakat

OPERÁTOR MUNKAKÖRBE

Ajkára!

Feladat:

  • Fröccsöntő gépek kezelése

Elvárások:

  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Legalább 8 általános iskolai végzettség

Amit kínálunk:

  • 40%-os délutáni műszakpótlék
  • 50%-os éjszakai műszakpótlék
  • Cafatéria
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • A távolabbról érkezőknek ingyenes, jó minőségű szálláslehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát a
E-mail cím megjelenítése-mail címre vagy a részletek miatt keressen a +36 20 344 9448-as telefonszámon.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015
Adatvédelmi nyilvántartási szám: Naih-72575/2014