www.cvonline.hu

OPERÁTOR (7072)

  • A hirdetés 791 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízó partnere számára keresünk teljes munkaidőben kollégákat, határozatlan idejű munkaszerződéssel, az alábbi munkakörbe:

Operátor

Elvárások:
•8 általános iskolai végzettség
•Alapfokú számítógépes ismeretek
•Középfokú végzettség előnyt jelent

Feladatok:
•Sori folyamatok elvégzése a termelési területen használatban lévő gépeken és berendezéseken
•A termékek tesztelése, csomagolása, összerakása, alkatrészek összeválogatása
•Dokumentáció elkészítése

Munkavégzés helye:
•Budapest XVIII. kerület vagy Gyál
•Szálláslehetőséget biztosítunk
•Céges buszok Budapest több pontjából (Stadionok, Népliget, Kőbánya-Kispest, Határ út, Sárkány Center, Liszt Ferenc repülőtér) és vidékről (Dánszentmiklós, Albertirsa, Pilis, Monor, Monorierdő, Üllő, Vecsés)

Munkarend:
•3 műszak

Amit kínálunk:
•Versenyképes fizetés
•Emelt műszakpótlékok
•Cafetéria juttatás választható elemekből
•Bónusz rendszer
•Tiszta, igényes munkakörnyezet

Fényképes önéletrajzot fizetési igény feltüntetésével az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni:
E-mail: E-mail cím megjelenítése Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „OPERÁTOR XVIII. kerület/Gyál”.

Érdeklődni a következő telefonszámon lehet: 06 1/ 381-10-48

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857