www.cvonline.hu

OPERÁTOR (7056)

  • A hirdetés 935 napja lejárt

A Pannon-Work Zrt. Személyzeti Szolgáltató Zrt. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Operátor

Elvárások:
•2 műszakos munkavégzés vállalása
•Középfokú végzettség
•Dinamikus munkavégzés

Feladatok:
•Meghatározott nyomda ipari termékek válogatása, szortírozása

Előny:
•Nyomdaiparban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
•Fiatal, energikus, eredményorientált csapat, családias hangulat
•Szakmai fejlődési lehetőség
•Stabil munkahely
•Versenyképes jövedelem

Megbízónk profilja:
•Magas minőségű címkegyártással foglalkozó nyomdai cég

Munkavégzés helye:
•Debrecen

•Fényképes, részletes szakmai önéletrajz megküldésével pozíció és bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címen: E-mail cím megjelenítése

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857