www.cvonline.hu

OPERÁTOR (6949)

  • A hirdetés 805 napja lejárt

A Pannon-Work Consulting Kft. megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Operátor

Elvárások:
•3 műszak vállalása
•Iskolai végzettség: minimum 8 általános

Feladatok:
•gépek kiszolgálása
•minőségellenőrzés

Előny:
•Középfokú végzettség
•műszaki beállítottság

Amit kínálunk:
•versenyképes jövedelem és bónuszok
•céges buszjáratok

Munkavégzés helye: Esztergom

Munkaidő: 6:00-14:05, 14:00-22:05, 22:00-06:05

Önéletrajzok a E-mail cím megjelenítése címre küldhetőek, vagy leadhatók személyesen Esztergom, Rákóczi tér 2-4

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő