www.cvonline.hu

OPERÁTOR (6593)

  • A hirdetés 848 napja lejárt

Autóipar területére bedolgozó Megbízónk részére keresünk munkavállalókat
operátor
munkakörbe.

Elvárások:
•8 általános
•jó kézügyesség
•állómunka és monotonitás jó tűrése

Feladatok:
•szalagleszedés
•műanyagtermékek sorjázása
•minőségellenőrzés

Juttatások:
•bruttó 613,- órabér
•40% műszakpótlék (18 órától 6 óráig terjedő időszakban)
•próbaidő alatt 3.500,- értékű Erzsébet utalvány
•próbaidő után 6.000,- értékű Erzsébet utalvány

Munkavégzés helye:
•Győr

Munkarend:
•3 műszak (6-14, 14-22, 22-06)
•8 órás munkavégzés (hétfőtől péntekig)

Munkába állás időpontja:
•azonnal

•Érdeklődni 8-15 óráig a 96/508-000 és a 70/455-0209 telefonszámon Kotrics Szilviánál vagy személyesen a Győr, Budai u. 5/A. szám alatti Pannon-Work irodában lehet