www.cvonline.hu

Operátor 21.kerület

  • Frissítve 169 napja

Partnercégünk részére keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba kiemelt bérezéssel:

Operátor

Leendő munkatárs feladatai:

  • Félkész és kész termékek előállítása
  • Termelés folyamatosságának biztosítása
  • rábízott gépek, berendezések ápolása, rend és tisztaság fenntartása

Elvárások:

  • alapfokú iskolai végzettség
  • gyártásban szerzett tapasztalat előny

Amit mi nyújtunk:

  • Kiemelkedő operátori bérezés
  • Jó minőségű (egészség-centrikus kantin), olcsó étkezési lehetőség
  • Kényelmes munkakörnyezet és modern munkakörülmények
  • Multinacionális környezet, stabil munkahely
  • Fejlődési lehetőség

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest XXI. kerület
  • Műszakrend: több műszak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 284 4461-s telefonszámon érdeklődhet.