www.cvonline.hu

Operatív vezető

  • A hirdetés 577 napja lejárt

Hazai tulajdonú, mérőberendezések gyártásával, fejlesztésével foglalkozó megbízónk

Operatív vezetői pozícióba

munkatársat keres.

Feladatok:

  • A vállalat számviteli, logisztikai, beszerzési és munkaügyi tevékenységeinek tervezése, szervezése és irányítása,
  • termelés fokozására vonatkozó intézkedések kidolgozása, bevezetése, a végrehajtás folyamatos ellenőrzése,
  • tárgyalás stratégiai szállítókkal és vevőkkel, külföldi partnerekkel,
  • vámolási, számviteli szabályozásnak megfelelő riportálás rendszeres és ad hoc jelleggel,
  • információnyújtás a cég tulajdonosai és az üzleti partnerei számára,
  • kapcsolattartás a könyvvizsgálóval, hatóságokkal, pénzintézetekkel valamint az államigazgatási szervekkel.

Elvárások:

  • egyetemi gazdasági végzettség,
  • 5-8 év vezetői tapasztalat,
  • felsőfokú angol nyelvtudás,
  • gyártási, logisztikai, beszerzési területen szerzett tapasztalat,
  • vámolási, számviteli szabályozások alapos ismerete,
  • vállalatirányítási rendszerek hazsnálatában szerzett gyakorlat,
  • önálló, felelősségvállalásra alkalmas személyiség,
  • proaktivitás.

Előnyt jelent

  • nemzetközi területen szerzett tapasztalat,
  • mérlegképes könyvelői végzettség, főkönyvelői tapasztalat,
  • munkaügyi és HR területen szerzett ismeretek,
  • fejlesztési területen és informatikában szerzett gyakorlat.

Amit megbízónk kínál:

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag,
  • dinamikusan fejlődő vállalat,
  • szakmai kihívások.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol