www.cvonline.hu

Operatív vezető

  • A hirdetés 422 napja lejárt

Vezető logisztikai szolgáltató megbízónk Bács-Kiskun megyei irodájába munkatársat keresünk

pozícióba.

Feladatok

  • Logisztikai terület működésének biztosítása,
  • a logisztikai szolgáltatói háttér folyamatainak betartatása,
  • információszolgáltatás a vezetőség felé,
  • KPI célok betartatása,
  • javaslattétel és részvétel folyamatoptimalizálásban,
  • fellépő problémák megoldása,
  • operatív munkatársak közvetett irányítása (kb. 200 fő),
  • targoncák, anyagmozgató gépek működésének felügyelete.

Elvárások

  • Termelésellátásban vagy ipari logisztikában szerzett gyakorlat,
  • legalább 3 éves hasonló területen szerzett vezetői tapasztalat,
  • anyanyelvi szintű német nyelvtudás szóban és írásban,
  • felelősségteljes, önálló munkavégzés.
  • Problémamegoldó-képesség,
  • bács-kiskun megyei lakhely.

Előnyt jelent

  • Autóipari területen, ill. logisztikai szolgáltatónál szerzett tapasztalat,
  • projektimplementációban szerzett tapasztalat.

Amit megbízónk kínál

  • Szakmailag kiváló csapat, motiváló munkahelyi légkör,
  • kiemelkedő szakmai fejlődés, változatos munka,
  • karrierlehetőség és versenyképes jövedelem.

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye
Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Veszprém
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő