www.cvonline.hu

Operatív vezető

  • A hirdetés 799 napja lejárt

Megbízónk több mint 30 éves múltra tekint vissza a finomlemez megmunkálás területén. Termékeiket itthon és külföldön egyaránt értékesítik, csapatukba keressük új munkatársukat

pozícióba.

Feladatok

  • A vállalat operatív irányítása, a működéshez szükséges feltételrendszer teljes körű biztosítása.
  • A vállalat gazdálkodásával összefüggő tevékenységek tervezése, szervezése és irányítása, a szervezeti egységek munkájának összehangolása.
  • A vállalat stratégiai terveinek végrehajtása és végrehajtatása.
  • A vállalat termelésének fokozására vonatkozó intézkedések kidolgozása, bevezetése, a végrehajtás folyamatos ellenőrzése.
  • Kereskedelmi partnerhálózat gondozása, új ügyfelek felkutatása, megkeresése.
  • Tárgyalás stratégiai szállítókkal és vevőkkel.
  • A kiépített minőségirányítási rendszer folyamatos működtetése.
  • Közvetlen felügyelet alá tartozó munkatársak irányítása, ellenőrzése, értékelése.
  • Kapcsolattartás a cég tulajdonosaival és az üzleti partnerekkel.
  • Kapcsolattartás a könyvvizsgálóval, hatósságokkal, pénzintézetekkel valamint az államigazgatási szervekkel.

Elvárások

  • Gépészmérnöki, vagy villamosmérnöki vagy gazdasági végzettség,
  • Legalább 3 év operatív vezetői tapasztalat,
  • Fémiparban szerzett jártasság,
  • Releváns piac ismerete,
  • Pályázatok, tenderek készítésében szerzett alapismeretek,
  • Gazdasági, pénzügyi, jogi és kereskedelmi ismeretek,
  • Felsőfokú angol és /vagy német nyelvtudás,
  • Stratégiai látásmód,
  • Nyugodt, kiegyensúlyozott személyiség,
  • Kiváló tárgyalókészség, jó kommunikáció.

Egyéb információ

Magyar nyelvű önéletrajzát bérigénye megjelölésével küldje el részünkre.

Elsősorban Bács-Kiskun megyeiek jelentkezését várjuk.

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol