www.cvonline.hu

Operatív vezető

  • A hirdetés 821 napja lejárt

 Magyar tulajdonban lévő, értékesítési tevékenységet végző 100 fős cég keres új munkatársat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:

  • Ügyvezető munkájának támogatása, átfogó riportok, nyilvántartások készítése
  • Az iroda operatív működésének biztosítása
  • Szoros együttműködés a társterületek vezetőségével
  • HR területet érintő kérdések koordinálása
  • Pénzügyi-számviteli nyilvántartások előkészítése és ellenőrzése, Cash Flow előrejelzések
  • Szervezési feladatok ellátása proaktív hozzáállással
  • Felmerülő problémák hatékony kezelése
  • Facility Management kapcsán felmerülő feladatok ellátása

Elvárásaink:

  • Minimum 3 éves munkatapasztalat hasonló területen
  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás
  • Vezetői készségek
  • Felelősségteljes hozzáállás
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Kiváló kapcsolatteremtő- és kommunikációs készség (szóban és írásban)
  • Nagyfokú önállóság, kreativitás
  • Változásokra való gyors reagálás képessége
  • Jó problémamegoldó képesség, eredményorientáltság
  • Stressz- és konfliktuskezelési képesség,
  • Kiváló szervező készség, precizitás
  • Gyakorlott szintű számítógépes ismeret (MS Office)
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés (céges laptop, mobiltelefon)
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Modern irodai környezet

 Amennyiben pályázatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el fényképes szakmai önéletrajzát jövedelemigény megjelölésével a következő e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol