www.cvonline.hu

Operatív vezető

  • Company_icon ISS Facility Services Kft.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 5 napon belül lejár

Az ISS Facility Services Kft. a világ és Magyarország élvonalbeli létesítmény-üzemeltetési szolgáltatója. Vállalatunkat a Szolgáltatók Nemzetközi Szervezete (IAOP) évek óta a legjobb szolgáltatók között tartja számon.
Az üzleti tevékenységünk folyamatos bővülése miatt új munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Teljes körű felelősség a szolgáltatási szerződés(ek)ért
  • A szolgáltatási szerződés magas szintű teljesítése
  • Személyes kapcsolattartás a megrendelővel
  • Beosztottak irányítása, munkájuk szervezése
  • Pénzügyi felelősség a szerződésért
  • Pénzügyi tervezés és a megvalósulás követése
  • Az operatív igazgató közvetlen irányítása alatt dolgozik

Szükséges kompetenciák:

  • Műszaki vagy gazdasági végzettség
  • Üzemeltetés területén szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Minimum 5 éves vezetői tapasztalat
  • Proaktív hozzáállás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős állás
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Kiváló munkakörülmények

Munkavégzés helye: Budapest

Egyéb:
A hirdetésre olyan pályázó jelentkezését várjuk, aki magabiztosan intézi a fent megjelölt feladatokat és szívesen csatlakozik egy folyamatos jobbításra törekvő szakmai csapathoz.

Jelentkezni önéletrajz küldésével lehet!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan > Üzemeltető
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Operatív vezérigazgató
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol