www.cvonline.hu
Operatív vezető (Referenciaszám: PJ4926)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.12.07.
Jelentkezési határidő: 2016.12.08.
Hirdetés azonosító: 1082129

Távközlési tervezéssel, kivitelezéssel és nyilvánartással foglalkozó magyarországi partnercégünk keres projektjeinek koordinálására és lebonyolítására

Operatív vezető

munkatársat

A pozíciót betöltő feladatai:

- Elektronikus távközlési hálózatok oszlopsoron, (alépítményben) során

alvállalkozók munkájának irányítása, ellenőrzése;

- Munkák előkészítése (anyagbiztosítás, megrendelések feladása),

munkák anyag és munkaelszámolásának felülvizsgálata, elkészítése;

- Szakértőként és vezetőként részvétel a vállalat feladataiban;

- Optikai és erősáramú hálózatok tervezési és engedélyeztetési feladatainak koordinálása;

- Munkát követő műszaki átvételek, építési napló vezetése;

- Műszaki támogatás az alvállalkozók felé.

A pozíció betöltőjével szembeni elvárások:

- Felsőfokú villamosmérnöki/távközlési végzettséggel rendelkezik;

- Optikai, távközlési hálózatok tervezésében való tapasztalattal rendelkezik;

- Vezetői, tervezői tapasztalat, távközlési tervezői engedély;

- AutoCAD tervezői szintű ismerete;

Amit a cég nyújt:

- Versenyképes juttatási csomag;

- Karrier és fejlődési lehetőség távközlési és vezetői területen;

- Családias, barátságos munkakörnyezet.

Kérjük, magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szilágyi Dániel kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.