Operatív vezető - Bács-Kiskun megye (Referenciaszám: HM-1344)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.11.11.
Jelentkezési határidő: 2016.03.25.
Hirdetés azonosító: 986779

Feladatok:

  • Irányítása alá tartozó logisztikai terület működésének biztosítása
  • A logisztikai szolgáltatói háttér folyamatainak betartatása
  • A szolgáltatás teljesítése során fellépő problémák megoldása
  • Kb. 200 operatív munkatárs közvetett irányítása
  • Targoncák, anyagmozgató gépek működésének felügyelete
  • Információadás a menedzsment részére
  • A mérőszámrendszer (KPI) céljainak betartatása
  • A folyamatok optimalizálásban való aktív részvétel
  • Operatív problémamegoldás

Elvárásaink:

  • Termelés ellátásban vagy ipari logisztikában szerzett gyakorlat
  • Projektimplementációban szerzett tapasztalat előny
  • Legalább 3 éves hasonló területen szerzett vezetői tapasztalat
  • Német nyelv legalább társalgási szintű ismerete szóban és írásban
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság, erkölcsi fedhetetlenség
  • Problémamegoldó-képesség
  • Határozott fellépés
  • Autóipari területen, ill. logisztikai szolgáltatónál szerzett tapasztalat előny
  • Kecskeméti munkavégzés vállalása

Amit kínálunk:

  • Jó csapat, kellemes munkahelyi légkör
  • Kiemelkedő szakmai fejlődés, változatos munka
  • Karrierlehetőség és versenyképes jövedelem

A munkavégzés helye:

Kecskemét

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy nemzetközi érdekeltségű, piacvezető logisztikai szolgáltató megbízásából toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el részletes szakmai önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét, és a pozícióhoz tartozó HM-1344-es referenciaszámot az E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikánál a +36 20/983 6173-as mobilszámon!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió Kecskemét
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő