www.cvonline.hu

Operatív üzletágvezető

  • A hirdetés 376 napja lejárt

Magyarország déli régiójában működő kereskedelmi vállalat az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Főbb feladatok:

  • Termékeink eljuttatása hazai és nemzetközi üzletláncok non food üzletágaihoz
  • Új piacok felkutatása, piacfejlesztés
  • Értékesítési tervek készítése, megvalósítása
  • Folyamatos kapcsolattartás a kulcsügyfelekkel, stratégiai partnerlátogatás
  • Operatív feladatok elvégzése, beszámolók készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 3-5 éves – kereskedelemben non food területen szerzett – vezetői tapasztalat
  • Fontos a széleskörű, hasonló ágazatban szerzett ismeret és aktív kapcsolatrendszer
  • Komplex, stratégiai gondolkodásmód, lojalitás
  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Kihívást jelentő, változatos feladatok
  • Rugalmas, feladat orientált csapat
  • Korrekt jövedelem (alapfizetés+prémium)
  • Autó, telefon, laptop

Munkavégzés helye:

Csongrád megye

Magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével várjuk.

Helyek Csongrád
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német