www.cvonline.hu

Operatív adminisztrátor

  • A hirdetés 1713 napja lejárt

Online foglalásokkal foglalkozó nemzetközi ügyfelünk számára keresünk Operációs koordinátor munkatársat

Főbb feladatok:

  • együttműködés a napi/heti/havi riportok készítéséért felelős ügyfélszolgálati csoporttal
  • rendszeres és ad-hoc jelentések készítése az üzleti változásokról
  • sokrétű analízis készítése a rendelkezésre álló adatokról- beleértve kutatásokat, aktuális trendeket, anomáliákat
  • a jelentésekben fókuszál a szükségletekre és fejlesztendő területekre

Elvárások:

  • Tapasztalat manuális adatoknak automatizált rendszerben való rögzítésében jelentős előny
  • Hatékony kommunikációs képesség magyarul és angolul
  • Analitikus személyiség
  • Erős excel-tudás
  • Jó csapatjátékos, de önállóan is hatékonyan dolgozik
  • Jelentések készítésére alkalmas szoftverek ismerete előny
Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk!