www.cvonline.hu

Operatív tesztmérnök

  • A hirdetés 1050 napja lejárt
Autóipari elektronikai termelő vállalat megbízásából keresünk Operatív tesztmérnököt.

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Feladat:
  • Az ellenőrzési folyamatok önálló definiálása,
  • Az ellenőrző berendezés hardverének és szoftverének továbbfejlesztése (új tesztlépés implementálása), üzemeltetése,
  • Teszteszközök optimalizálása, hozam (yield) növelése
  • Törekedés a teszt-géppark optimális kihasználása,
  • A karbantartás felügyelete, szükség esetén a lista frissítése,
  • A munkához szükséges meghajtók, elérési útvonalak megszervezése,
  • A munkaköréhez tartozó termékek változásmenedzsmentjének figyelemmel követése,
  • A munkához szükséges programok ismerete, használata,
  • Folyamatosan ellenőrizni és utánarendelni a pótalkatrészekből,
  • Beszállítók ajánlatainak beszerzése és értékelése,
  • Javaslattétel beszállítók kiválasztására,
  • A termeléshez az eszközök és berendezések beszerzésének koordinálása,
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal az üzembe helyezésig
  • A kivitelezés optimalizálása,
  • Együttműködés az új gyártási technikák és technológiák bevezetésében,
  • A tesztelési költségek csökkentése a teszttervezés optimalizálásával,
  • Az utómunka- és ezáltal a termelési költségek csökkentése,
  • Együttműködés a jobbító javaslatoknál,
  • Hibák felismerése a gyártási folyamatban a termelési költségek csökkentése és a termékminőség hosszú távú javítása érdekében,
  • Az analizálás végigvitele, vezetése,
  • Heti/havi jelentések,
  • Munkatársak, dolgozók oktatása,
  • Szoros együttműködés más részlegekkel,
  • Törekvés a munkatársakkal történő hatékony munkavégzésre,
  • Folyamatos tájékozódás az termelésben felhasznált technológiákról és technikákról,
  • A termelésben használt szoftverek frissítése,
  • Új beszállítók keresése (költségoptimalizálás),
  • A kritikus (de valódi) hibatípusok feldolgozása, hogy ezzel a későbbi, termékekre gyakorolt negatív hatásokat kizárjuk,
  • A hibaköltségek csökkentése a komplex hibák felismerésén keresztül a gyártási folyamatban (gyártásközi ellenőrzés) és a termékeknél,
  • Biztosítani a főként vevői specifikációkon alapuló folyamatminőséget, és a hozzá megfelelő megelőző intézkedéseket.

Képzettség típusa: Műszaki tudományok

Szükséges végzettség: Szakirányú (villamosmérnök) egyetemi, vagy főiskolai végzettség

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Szakirányú (villamosmérnök) egyetemi, vagy főiskolai végzettség,
  • Elektronikai gyártóterületen szerzett több éves szakmai tapasztalat,
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
  • Tesztszoftverek ismeretek (MCD, PMEX),
  • Nyák és kapcsolási rajz ismeret,
  • Alapvető PDES ismeretek,
  • Statisztikai módszerek ismerte,
  • Rugalmasság, kreatív gondolkodás, önálló munkára hajlandóság, szisztematikus munkavégzés, szakmai meggyőzőképesség, határozott fellépés.

Nyelvismeret: Angol, középfokú szint

Jelentkezés: Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a pozíció megjelölésével! (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: Sz06otsz

Helyek Fejér
Kategória Gyártás / Termelés