www.cvonline.hu

Operatív területen diákmunka

Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 1046098

Feladatok:

  • Dokumentumok leltározása,
  • Archívum kezelés,
  • Vállalatirányítási rendszerben és excelben adatrögzítés,
  • Levélbontás és szortírozás,
  • Borítékolás, csomagok összeállítása és levélcímzés, postába tétel,
  • Dossziék lefűzése

Elvárások:
  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony,
  • Felsőfokú folyamatban lévő tanulmányok,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (középszintű Excel),
  • Nagyfokú precizitás és pontosság,
  • Heti minimum 20 óra vállalása

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Barátságos légkör
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Könnyű megközelítés

Előnyök:
  • vállalatirányítási rendszerben történő adatrögzítési gyakorlat,

  • Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, küld el önéletrajzod, bérigény megjelölésével, leveled tárgya legyen ALD-OPE!

Egyéb információk:
Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület