www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.10.31.
 Hirdetés azonosító: 1199935
Sanmina - SCI Magyarország Kft.

A Sanmina-SCI Magyarország Kft., a Sanmina tatabányai telephelye 1997-óta működik. A gyáregység a Sanmina-SCI IMS illetve SGS divízió tagjaként teljes körű elektronikai bérgyártó, javító és logisztikai tevékenységet folytat. Az elmúlt 20 év során vevőink a világ legnagyobb elektronikai cégei közül kerültek ki a multimédia, az autóipari elektronika, a telekommunikáció területéről. Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk új munkatársakat:

Operatív Termelési Vezető (középvezetői pozíció)

A munkakör célja:

A gyártási funkciók koordinálása a termelésben az egyes műszakok összehangolásával, biztosítva a  megfelelő képzettségű és mennyiségű munkaerőt a gyártási program végrehajtásához.

Fő feladatok:

  • A termelési terv és a work order management végrehajtása az elvárásoknak megfelelően.
  • A termékekre vonatkozó minőségi, hatékonysági célok elérése.
  • A megfelelő képzettségű és mennyiségű munkaerő biztosítása műszakonként, amely szükséges a termelési terv végrehajtásához.
  • A szervezetébe tartozó kollégák fejlesztése, teljesítményének és alkalmasságának ellenőrzése, továbbá a fegyelem betartatása.
  • Területén az 5S biztosítása, ellenőrzése, fenntartása.
  • A cég környezetvédelmi politikájának, a hulladékszelektálás és a veszélyes anyagok megfelelő tárolására vonatkozó szabályok következetes betartatása.
  • Riportálási feladatok elvégzése.
  • Aktiv részvétel a munkahelyi kultúra kialakításában és fenntartásában.
  • A beosztottakat érintő információk továbbitása és a megfelelő kommunikáció biztositása minden műszakban.
  • A gyártásban található anyagkészlet előirásoknak megfelelő kezelése valamint a selejtarány megfelelő szinten tartása.
  • Folyamatfejlesztő projektekben való személyes és aktív részvétel.
  • A Kaizen rendszer működtetése a termelési szervezeten belül.

Képességek, tapasztalatok:

  • Termelési területen szerzett minimum 3 éves vezetői tapasztalat
  • Felhasználói PC ismeretek
  • Gyakorlatias gondolkodás
  • Priorizálási képesség
  • Társalgási angol nyelvtudás

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre: