www.cvonline.hu

Operatív Supervisor

  • A hirdetés 1234 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Non-Life Értékesítési Call Centere

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: Lurdy-Ház (Budapest, Könyves Kálmán krt. 12-14.)

Munkarend: 8 órás, kétműszakos (8:00-16:30 és 11:30-20:00)

Leendő munkatársunk feladatai

  • a Call Center operátori létszámának biztosítás (létszámterv, beosztás, szabadságok, táppénz nyilvántartása),
  • közreműködés a szervezeti egység értékesítési tervének, tevékenységének megvalósításában és folyamatos fejlesztésében,
  • értékesítési kampányok menedzselése, operátori feladatok kiosztása,
  • ügyféladatok kezelése, szakszerű felhasználásuk menedzselése,
  • statisztikák készítése,
  • saját feladatok adminisztrálása.

Elvárások

  • felsőfokú végzettség,

  • minimum 2 év (csoport)vezetői tapasztalat,

  • magas szintű MS Office ismeretek, (SQL ismerete előny),

  • kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség,

  • kitűnő problémamegoldó képesség

Amit kínálunk

  • alkalmazotti jogviszony (igény esetén vállalkozói státusz is elképzelhető)
  • biztos, versenyképes bér (fix + mozgó bér)
  • stabil háttér, motiváló munkahely, modern irodai környezet
  • lendületes szakmai csapat tagjaként folyamatos szakmai fejlődés

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • képes felelősségteljesen dolgozni,
  • precíz és terhelhető,
  • monotonitástűrése és stressztűrése erős,
  • csapatjátékos,
  • jó kommunikációs készséggel rendelkezik

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését – jövedelem-igény megjelölésével - 2014. február 20-ig várjuk Karrierportálunkon: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő