www.cvonline.hu

Operatív minőségirányítás vezető

  • A hirdetés 602 napja lejárt

A HAJDU Autotechnika Ipari Zrt.

     (A HAJDU – csoport tagja)

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • A társasági minőség- és környezetpolitika érvényesítésének biztosítása.
  • Minőségi követelmények betartatása, a hatékony minőségi munkavégzés biztosítása.
  • Idegenáru és gyártásközi ellenőrzési tevékenységek biztosítása, fejlesztése.
  • Minőségi mutatók folyamatos figyelemmel kísérése, elemzése és azok alapján javaslattétel minőségfejlesztésre.
  • Mérőeszközök, idomszerek nyilvántartásának, hitelesített/kalibrált állapotának és MSA folyamatokkal biztosított minőségképességének biztosítása.
  • Külső és belső eltérések, hibák, reklamációk, veszteségek kezelése.
  • Új termékek jóváhagyási (APQP és PPAP) csomagjainak összeállítása.

Személyi és szakmai elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség.
  • Minőségirányítás területen szerzett több éves szakmai tapasztalat.
  • 2-3 éves középvezetői gyakorlat.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Outlook, Excel, Word, AutoCad).
  • Integrált vállat irányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat.
  • Folyamat- és LEAN szemlélet, csapatmunka
  • Jó szervező, tervező elemző és vezetői képesség .
  • Teljesítményorientált személyiség.
  • Autóipari tapasztalat előny.

Amit mi ajánlunk:

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség.
  • Igényes környezet, standard folyamatok, elkötelezett és motivált munkatársak.
  • Csapatmunkában, projektekben való részvétel.
  • Fizetés megállapodás szerint, béren kívüli egyéb juttatások.

Fényképes szakmai önéletrajzát 2016. március 01-ig az alábbi e-mail címre várjuk.

HAJDU Zrt. Humánpolitika

4243 Téglás

Pf. 1.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Hajdú-Bihar
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol