www.cvonline.hu

Operatív menedzser (Oracle vállalatirányítási rendszer)

  • A hirdetés 1104 napja lejárt

Multinacionális partnercégünk számára Operatív menedzsert keresünk, Oracle ERP rendszert támogatására, nemzetközi csapat koordinálására.

Feladatok:

  • az Oracle ERP rendszerrel és különböző moduljaival kapcsolatos támogató tevékenységek összefogása nemzetközi szinten,
  • a rendszer folyamatos és hatékony működésének biztosítása, rendszerfejlesztésekben való részvétel,
  • problémák azonosítása, folyamatfejlesztés,
  • rendszerfejlesztési és konszolidációs projektekben való részvétel, illetve azok vezetése,
  • support csapatok vezetése, tréningtervek készítése,
  • kapcsolattartás társosztályokkal és a vezetőséggel nemzetközi szinten.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség műszaki területen,
  • 5-10 éves tapasztalat IT területen (üzemeltetés, fejlesztés, stb.),
  • IT projektek menedzselésében szerzett legalább 3 éves tapasztalat,
  • ERP rendszerek ismerete (preferáltan az Oracle ERP rendszerismeret),
  • multinacionális mátrix környezetben szerzett tapasztalat,
  • vezetői készség és tapasztalat,
  • kiváló analitikus és problémamegoldó készség,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • kiváló, aktív angolnyelv-tudás (a pozíció betöltéséhez elengedhetetlen).

Előny:

  • informatikai területen mesterdiploma/MBA,
  • módszertani ismeretek projektmenedzsment területen (Agile, Warterfall).

Amit a cég kínál:

  • stabil hátterű, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • professzionális munkakörnyezet,
  • legújabb technológiák.

Munkavégzés helye:

  • Budapest környéke.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Pest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő