www.cvonline.hu

Operatív Logisztika csoportvezető

  • A hirdetés 1080 napja lejárt

Pneumatikus rendszerek valamint automatizálási rendszerek fejlesztése és gyártása területén piacvezető, németországi központú világcég budapesti gyárába a következő szakembert keressük:

Legfőbb feladatok:

  • a belső anyagmozgatásért (milk-run), alkatrészek - késztermékek csomagolásáért felelős fizikai dolgozókból álló csoport (27fő) irányítása és munkavégzésük folyamatos ellenőrzése
  • a vállalaton belül felmerülő (eseti és rendszeres) szállítási igények végrehajtásának felügyelete
  • nemzetközi fuvarral egy 24 tonnás kamion, és egy 3,5 tonnás kis tehergépkocsi menetrendszerű indítása naponta
  • a vállalat telephelyei és külső partnerei közötti közúti árufuvarozás koordinálása, öt darab saját tulajdonú szállítójárműből álló gépkocsi park felügyelete
  • vezetői feladatokkal járó adminisztratív tevékenységek elvégzése
  • szoros együttműködés az ellátási lánc többi résztvevőjével, leginkább a logisztikai tervezés csapatával
  • logisztikai fejlesztési projektek aktív támogatása
  • Festo termelési rendszer működtetése, annak fejlesztésében részvétel
  • Balanced Score Card KPI-k kalkulációja, PDCA-ban jobbító intézkedések meghatározása
  • fizikai dolgozók számára rendszeres oktatások megtartása
  • az irányítás alatt álló szervezet folyamatos fejlesztése

Elvárásaink:

  • felsőfokú (lehetőleg) logisztikai vagy műszaki előképzettség
  • minimum 3 éves vezetői tapasztalat fizikai dolgozók irányításában
  • angol vagy német nyelv munkavégzéshez szükséges ismerete
  • nyílt és őszinte kommunikációs készség
  • gyors alkalmazkodás a változó vevői igényekhez
  • vezetői attitűd és csapatjátékra való hajlam
  • határozott fellépés
  • jó szervezőképesség
  • logisztikai munkavégzéssel kapcsolatos munkavédelmi ismeretet birtoklása

Előnyt jelent:

  • SAP ismeret.
  • modern gyártási rendszerek (pl. TPS, lean, agilis termelés, stb.) ismerete.
  • MS Excel, Word és PowerPoint ismeret.
  • komplex környezetben végzett munkatapasztalat (pl. ipari üzemeknél, bevásárló áruház láncok logisztikai terítésében vagy árufeltöltők munkájának irányításában).

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődés, új kihívások
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés egy high-tech szektorban működő cégnél
  • Színvonalas, modern környezet
  • Stabil jövedelem

A munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezni lehet:

VISION Recruitment Hungary

E-mail cím megjelenítése

Link megjelenítése