www.cvonline.hu

Operatív koordinátor (project vezető)

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 1073307

munkatársat a következő feltételekkel:
Feladatok:

  • szolgáltatási folyamat teljeskörű koordinálása
  • kapcsolattartás a partner képviselőivel
  • műszak tervezés, szervezés
  • probléma megoldás
  • szolgáltatási folyamatok kidolgozása, végrehajtása, ellenőrzése

Elvárások:
  • Gyártásban szerzett operatív vezetési tapasztalat (termelésvezető, műszakvezető, csoportvezető)
  • Rugalmasság térben és időben
  • Utazási hajlandóság
  • Jó szervezőkészség
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Angol, vagy német nyelv alapfokú ismerete

Juttatások:
  • Kötetlen munkaidő
  • Stabil munkahely egy globális minőségügyi szolgáltatónál
  • Versenyképes alapbér
  • Céges gépjármű
  • Folyamatos fejlődés, tréningek (Quality academy)
  • Karrier lehetőség (kiemelkedően teljesítő, megfelelő kompetenciákkal rendelkező kollegáink előrelépési lehetőségben bízhatnak)
  • Változatos munkakör, tapasztalatszerzési lehetőség.

Előnyök:
  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Minőségtechnikák és eszközök ismerete
  • Termelési területen szerzett tapasztalat
  • Munkaszervezési tapasztalat

Nyelv:
  • Angol
  • Német

  • Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre!

Egyéb információk:
MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, Kelet-Magyarország

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió