www.cvonline.hu

OPERATIV KERESKEDELMI VEZETŐ

Az alábbi álláslehetőséget ez úton szeretném a figyelmébe ajánlani.

A Megbízónk 100 %-ban magyar tulajdonú minőségi faipari termékeket fejlesztő és gyártó vállalkozás. Tömör fa bútorok-bútorajtók értékesítésére, a piaci lehetőségeik további kiaknázására  keres új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

OPERATÍV KERESKEDELMI VEZETŐ

Munkavégzés helye: Mór

Főbb feladatok, munkák:

  • Kiállítások szervezése, kiadványok, reklámanyagok, hirdetések koordinálása
  • Új lehetséges értékesítési csatornák feltárása bel- és külföldi partnerekkel
  • Szerződések előkészítése
  • Termékek kis- és nagykereskedelmi forgalmazásának koordinálása
  • Üzletkötői tevékenység irányítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Rugalmasság, agilitás terhelhetőség
  • MS Office Word, Excel magabiztos használata
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiváló együttműködési készség

Az állás betöltésénél előnyt jelent:

  • Marketing ismeretek
  • Angol vagy német nyelvismeret

Amit nyújtunk:

  • Modern üzem, magas színvonalú tömör fa termékek képviselete
  • Versenyképes jövedelem+jutalék
  • Szép munkakörnyezet, fiatalos munkahelyi légkör
  • Jó csapat, biztos háttér
  • Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség
  • Jól szervezett, hatékony folyamatok
  • Nagy fejlődési lehetőségek

Ha az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el részemre a magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!

JOBMAX.HU

Munkavégzés helye Mór
Kategória Értékesítés / Kereskedelem, Gyártás / Termelés, Marketing / Reklám / Média / PR, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Mór