www.cvonline.hu

OPERATÍV IGAZGATÓ

  • A hirdetés 970 napja lejárt

Egy tíz éve sikeresen működő és fejlődő, magyar tulajdonú, informatikai rendszereket és alkalmazásokat üzemeltető, valamint rendszerintegrációs tevékenységet ellátó vállalkozás a cég tevékenységének egészét felölelő területre keres jól felkészült, megfelelő tapasztalatokkal rendelkező szakembert, OPERATÍV IGAZGATÓ munkakörbe.

Feladatok:

  • cég operatív menedzsmentje, napi vezetői teendők ellátása,
  • cégszintű és területenkénti éves célok, prioritások, tervek, kezdeményezések, erőforrások meghatározása, érvényre juttatása, havi értékelése,
  • üzleti koncepciónak megfelelő üzletfejlesztés gyakorlatba ültetése,
  • üzletági vezetők üzleti és szakmai támogatása,
  • cég teljesítményének és pénzügyi eredményének folyamatos kontrolja,
  • vezetői információs- és döntéstámogató rendszerek működtetése, folyamatos fejlesztése,
  • motivációs rendszer működtetése, folyamatos finomhangolása,
  • belső képzések gyakorlatba ültetése, folyamatos fenntartása,
  • közvetlen beosztottakkal rendszeres megbeszélések folytatása, visszajelzések adása,
  • kétirányú információ áramlási csatornák működtetése, folyamatos fejlesztése.

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki és/vagy közgazdasági végzettség,
  • 5+ éves vezetői tapasztalat (ügyvezető, operatív igazgató, vagy eredmény felelősséggel bíró divízió igazgató),
  • jelentős értékesítési/marketing vagy üzletfejlesztési tapasztalat,
  • független, karizmatikus személyiség, stressz tűrés, ügyfélközpontú gondolkodásmód, siker-, megoldás orientáltság,
  • elkötelezett, energikus, együttműködő vezetői profil,
  • nemzetközi személyiség: elfogadja és respektálja a kulturális különbségeket, képes multinacionális cégek vezetőivel is partnerként kommunikálni és tárgyalni,
  • felsőfokú angol nyelvtudás,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • utazási hajlandóság,
  • B kategóriás jogosítvány.

Munkavégzés helye: Budapest.

Amit kínálunk:

  • részvétel egy fiatal, dinamikus csapat munkájában,
  • versenyképes és teljesítmény arányos kompenzációs csomag,
  • stabil, dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalati környezet,
  • változatos és önálló munkavégzés,
  • szakmai fejlődési lehetőség.

Jelentkezni lehet:

fényképpel, pozíció megnevezéssel és bruttó fizetési igénnyel ellátott szakmai önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol