www.cvonline.hu

Operatív igazgató

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.01.26.
Hirdetés azonosító: 1098903

Műanyagfeldolgozással foglalkozó partnercégünk, saját csapatába keresünk munkatársat.
Feladatok:

  • a Kereskedelmi és a Kutatás-fejlesztési területek támogató, vezetői összefogása
  • a Kereskedelemben dolgozó Területi képviselők támogató irányítása, motiválása az Értékesítési Vezető mellett
  • kulcsvevőknél, stratégiailag priorizált partnereknél tárgyalások levezetése, kiemelt vevői kapcsolattartás
  • KPI alapú teljesítményértékelési rendszer működtetése
  • folyamatos monitoring és controlling, riportálás a tulajdonos felé
  • budget készítés és a kapcsolódó teljesítések ellenőrző visszacsatolása
  • a cég eredményességének és jövedelmezőségének növelése, optimalizálása

Elvárások:
  • felsőfokú műszaki és/vagy közgazdasági végzettség
  • tárgyalóképes ANGOL nyelvtudás
  • gyártó cégnél szerzett Operatív vezetői tapasztalat
  • minimum 5 éves felsővezetői tapasztalat

Juttatások:
  • felsővezetői juttatási csomag
  • céges autó (magánhasználatra is)
  • hosszútávú karrier lehetőség

Előnyök:
  • műanyagfeldolgozási és műanyagkereskedelmi tapasztalat
  • német vagy szláv nyelv tárgyalási szintű ismerete

Nyelv:
  • Magyar

  • A fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzokat a hirdetésben megadott címre kérjük elküldeni.

Munkavégzés helye:
  • Szeged