www.cvonline.hu

Operatív Igazgató

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.22.
Jelentkezési határidő: 2017.02.21.

Pozíció leírása / Job description

Környezetvédelmi feladatokra specializálódott cégcsoport hosszútávra keres Operatív vállalkozási igazgató kollégát.

Feladatok:

- A projekt tervezési és kivitelezési tevékenység és projektmenedzsment teljes körű önálló szervezése és irányítása építőipari, környezetvédelmi és rekultivációs projektek területén.
- Környezetvédelmi tervezési és szakértői szervezet irányítása.
- A projekt kivitelezési szervezet teljes körű irányítása.
- A projekttervek elkészítésének és végrehajtásának felügyelete pénzügyi, műszaki és erőforrásterv tekintetében.
- A projektekkel kapcsolatos vezetői információs rendszer fejlesztése, működtetése és riportolása.
- Alvállalkozói rendszer menedzselése.

Elvárások:

- Felsőfokú műszaki vagy építőipari, vagy környezetvédelmi végzettség.
- Legalább 5 év nagy projektek tervezésében és kivitelezésében, vagy műszaki ellenőrzésében vezetőként szerzett tapasztalat.
- Erős felhasználói szintű MS Office ismeretek.
- Célorientált, megoldásközpontú gondolkodásmód, dinamizmus.
- Kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség.
- B kategóriás vezetői engedély és utazási hajlandóság.
- Középfokú angol vagy német nyelvtudás.

Amit kínálunk:

- Professzionális munkakörnyezet.
- Változatos feladatok, szakmai fejlődési lehetőség.
- Erkölcsi és anyagi megbecsülés egy lendületes és összetartó csapat tagjaként.

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -