www.cvonline.hu

OPERATÍV GYÁRTÓSORI ÖSSZESZERELŐ (6462)

  • A hirdetés 1115 napja lejárt

Elvárások:
•min. általános iskolai végzettség
•összeszerelésben szerzett tapasztalat
Személyiségét illetően:
•Kitartó, rugalmas
•Önálló, jól kezelhető

Feladatok:
•Gyártósor különböző állomásain meghatározott szerelési, kezelési feladatok ellátása
•Próbagyártások végrehajtása

Juttatások:
•165 000 Ft. bruttó / hó
•cafetéria rendszerében történő egyéb juttatások
•utazási költségtérítés (törvényi feltételek szerint, távolsági közlekedés esetén)

Munkavégzés helye:
•Győr

Munkarend:
•több műszakos munkarend, hétfőtől péntekig

Munkába állás időpontja:
•azonnal

•Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.
•Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 36 70/455 0219 telefonszámon, Boda Antóniánál lehet.