www.cvonline.hu

Operatív beszerző

  • A hirdetés 660 napja lejárt

Megbízónk több mint 150 éves múlttal rendelkező cégcsoport, stabil és versenyképes résztvevője a pénzügyi önkiszolgáló megoldások és biztonsági rendszerek piacának.

Az amerikai multinacionális cég gyáli leányvállalata ATM automaták gyártásáért, összeszereléséért felel, csapatukba keressük új munkatársukat:

pozícióba. Ha szeretnél egy dinamikus csapatban dolgozni, fontos számodra a szakmai fejlődés, van tapasztalatod az anyagbeszerzés területén és jól beszélsz angolul, jelentkezz.

Feladatok

  • Folyamatos anyagellátás biztosítása, alapanyag-készletszint optimalizálása, kontrollálása a rendelési igények felülvizsgálatával,
  • folyamatos együttműködés a fuvarszervezőkkel, vámmal, raktárral, annak érdekében, hogy az alapanyag a termeléshez időben megérkezzen,
  • kapcsolattartás, információgyűjtés a külföldi beszállítókkal, stratégiai beszerzési csapattal,
  • igények felülvizsgálat, megrendelések kiadása Oracle rendszerben,
  • cikkszámok nyomon követése a megrendeléstől a számlázásig,
  • társosztályokkal való együttműködés mérnöki változások, minőségi vagy számla probléma esetén,
  • lean, fejlesztési javaslatok tétele a stabil és gazdaságosabb anyagellátás érdekében.

Elvárások

  • Felsőfokú szakmai végzettség (kereskedelmi és/vagy gazdasági),
  • felsőfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • 3-5 éves hasonló munkakörben szerzett beszerzői tapasztalat,
  • Excel magasszintű ismerete - függvények, kimutatás diagram (pivot),
  • rendszerszemlélet.

Előnyt jelent

  • Gyártási területen szerzett tapasztalat,
  • ORACLE rendszer ismerete.

Egyéb készségek

  • kiváló kommunikációs készség,
  • jó problémamegoldó képesség,
  • határozott, önálló munkavégzés.

Amit megbízónk kínál

  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások,
  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Multinacionális környezet, fejlett vállalati kultúra.

Munkavégzés helye: Gyál

Jelentkezés: Magyar és angol nyelvű önéletrajzodat bérigény megjelölésével küldd a E-mail cím megjelenítése címre.

Helyek Gyál
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol