www.cvonline.hu

Operatív beszerző

  • A hirdetés 571 napja lejárt

HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt.

Nagy múltú, hőtechnikai- és megújuló energiás készülékek, valamint háztartási gépek gyártásával és értékesítésével foglalkozó vállalat

operatív beszerző

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • A gyártási tervhez és a projekt feladatokhoz kapcsolódó beszerzések tervezése, ütemezése.
  • Beszerzési rendelések és azok visszaigazolásainak, beszállításainak nyomon követése.
  • A társaság fő- és mellékfolyamataihoz a folyamatos, időbeni anyagellátás biztosítása.
  • A készletek és a termelési program egyensúlyának optimalizálása.
  • A meglévő beszállítókkal – magyar és/vagy idegen nyelvű - kapcsolattartás.
  • Készletfelelősség a kezelt cikkekre vonatkozóan. Megrendelt alapanyagok gyártási tervvel harmonizáló beérkeztetése.
  • A termelési program követése, határidőre történő külső gyártás megszervezése, felügyelete.
  • Rendelési folyamatokhoz kapcsolódó riportok elemzése, javító intézkedések megtétele.
  • Szoros együttműködés a műszaki osztállyal, alkatrész változások továbbítása a beszállítók felé, ajánlatkérés műszaki dokumentációk alapján.

Személyi és szakmai elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (műszaki végzettség előny)
  • Beszerzés területén szerzett gyakorlat
  • Számítástechnikai ismeretek felhasználói szinten (Windows, Microsoft Office), vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség.
  • Pontos, precíz munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt.

Amit mi ajánlunk:

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség.
  • Csapatmunkában, projektekben való részvétel.
  • Fizetés megállapodás szerint, béren kívüli egyéb juttatások

Munkavégzés helye Téglás, a munkába járás állandó vállalati buszjárattal is megoldott.

Fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

HAJDU Zrt. Humánpolitika

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő